Оптоволокно, сама надійна технологія для доступу в інтернет.

Якісний інтернет, відсутність перешкод, дуже швидке завантаження.


Типові запитання користувачів GIGNET

FAQ

Підключення абонентів реалізується по технології PON, оптичне волокно в дім. В будинку встановлюється абонентський термінал (ONU), до якого під’єднується клієнтське обладнання. Клієнтське обладнання авторизується тільки по DHCP, динамічно. IP адреса прописана статично, працювати не буде. Якщо Ви змінюєте обладнання, то вимкніть(від’єднайте обладнання від ONU), почекайте 10 хвилин, і включіть нове обладнання. Ви повинні одержати ті самі налаштування автоматично.

Інтернет – це глобальна комп’ютерна мережа, що зв’язує між собою користувачів ПК по всьому світу.

У Інтернет є три основні функції:
1. Інформаційна.
2. Комунікаційна.
3. Розважальна(ігри,ТБ, та інше).

Як почати роботу в мережі Інтернет?

Для початку дізнаємося кілька понять:
1) Інтернет-браузер – спеціальна програма, призначена для пошуку інформації в Інтернет, перегляду Веб-сайтів. Практично всі популярні браузери поширюються безкоштовно або «в комплекті» з іншим додатком, таким чином, на Вашому комп’ютері, швидше за все, вже встановлений браузер. Це може бути Internet Explorer (як невід’ємна частина Microsoft Windows), Mozilla Firefox (безкоштовна програма), Opera (безкоштовно, починаючи з версії 8.50), Safari (спільно з Mac OS або безкоштовно для Windows NT).
На комп’ютері користувача дані програми позначаються такими ярликами:
– Internet Explorer
– Firefox
– Opera
Дані позначення Ви можете знайти на робочому столі свого комп’ютера, або, зайшовши в меню Пуск, Програми.

2) Адресний рядок – це своєрідний покажчик того, де Ви знаходитесь. Адресний рядок Ви можете знайти в самій верхній частині браузера. Приклад адресного рядка браузера Internet Explorer: http://gig.net.ua google.com

Щоб потрапити на який-небудь сайт, вам потрібно вписати його адресу в адресний рядок. Адреса сайту пишеться латинськими літерами, починаючи з наступних символів: http://

Пошук сайтів
Що робити, якщо Ви не знаєте точної адреси необхідного вам сайту, або не знаєте, на який сайт вам потрібно зайти для пошуку потрібної інформації?
Необхідно скористатися так званими «пошукачами»: www.yacy.net, Rambler, Google. Вони дозволяють здійснювати пошук за ключовими словами: «музика», «куди піти вчитися», «знайти однокласників», «програма телепередач» і т. п.

Як їх знайти? Потрібно просто ввести в адресному рядку Вашого Інтернет-браузера один з наступних адрес:
1) www.google.net
2) www.ukr.net
3) www.duckduckgo.com

Або просто натиснути лівою кнопкою миші на одну з вищезгаданих посилань.
Перед вами з’явиться рядок пошуку.
Введіть в рядок пошуку ключове слово або фразу, наприклад, «відпочинок біля моря». Потім натисніть клавішу Enter на клавіатурі. Перед вами з’явиться список Інтернет-ресурсів, який зустрічається фраза «відпочинок біля моря». Натисніть лівою кнопкою миші на потрібну Вам посилання і Ви потрапите на знайдений пошукачем інтернет-ресурс.

В Інтернет можна знайти будь-яку корисну інформацію: книги, статті, новини, прогноз погоди, новинки музики і кіно, а також однокласників, старих друзів і багато іншого.

Рекомендуємо Вам відвідати наступні Інтернет–ресурси:
1) facebook.com – найпопулярніший в світі сайт призначений для спілкування та пошуку друзів.
2) www.ukr.net – сайт українських новин.
3) www.youtube.com – сайт, що містить величезну кількість відеозаписів концертів відомих виконавців, виступів політиків, зірок шоу-бізнесу і т. п.

Так, Ви можете працювати з VPN з іншими мережами (наприклад, з Вашою корпоративною) з нашої мережі.

Абонентська плата – фіксований платіж, який встановлюється Оператором для Абонента за доступ на постійній основі до своєї телекомунікаційної мережі незалежно від факту отримання послуг та включає в себе забезпечення цілодобового доступу Абонента до своєї телекомунікаційної мережі. Активується при підключенні абонента до мережі GIG NET. В подальшому користувач може добавити послугу для доступу в INTERNET. Безлімітні тарифні плани GIG-базовий , GIG-стандарт , GIG-преміум йдуть разом з абонентською платою.

Якщо Ви не користуєтесь послугою для доступу в INTERNET, і місячний трафік не більше 100Мб , то гроші за безлімітний тариф не стягуються, але стягується абонентська плата.

Вам необхідно встановити додаткове обладнання – роутер. Ви можете скористатися нашою пропозицією встановленню роутера (т. м. TP–Link) (подробиці можна отримати по контактному телефону з 9.00 до 19 00), або самостійно придбати роутер. Всі прилади (ноутбуки, відеонагляд, планщети, и тд) , які працюють за роутером, це Ваша власна мережа.

Кредитом можна скористатися тільки при негативному балансі. Кредит видається на 2 дні. Фіксована комісія за користування кредитом – 0гр. Кредит видається тільки тоді, якщо у Вас було поповнення рахунку на протязі останніх 35 днів.

БЕРУЧИ КРЕДИТ, ВИ ТИМ САМИМ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ЗОБОВ’ЯЗУЄТЕСЬ ОПЛАТИТИ ЗАМОВЛЕНУ ПОСЛУГУ ДО ЗАКІНЧЕННЯ КАЛЕНДАРНОГО МІСЯЦЯ.

Ви маєте право за власним бажанням змінити тарифний план для доступу до мережі інтернет. Для цього Вам потрібно залишити заявку будь-яким зазначеним способом:
– в Особистому кабінеті;
– зателефонувавши в Контакт–центр за контактним телефоном з 09.00 до 19.00;
Зміна тарифного плану здійснюється по закінченні поточного розрахункового періоду(місяця), за умови наявності достатньої кількості коштів на Вашому особовому рахунку (в розмірі повної абонентської плати за 30 днів знову обраного тарифного плану).

Адреса

вул. Миру 12                    
смт.Борова, 08520

Контакти

Email: support@gig.net.ua             Телефон: +38 (0800) 212-569     
 

Посилання

UKR.NET
PROSTO.TV

Designed with Mobirise website creator